Kurs brydża w Łodzi

Kurs w Łodzi: nauka brydża od podstaw

Poznaj świetnych ludzi
i zadbaj o swój umysłPoniedziałki od 8 kwietnia w godzinach 18:30 – 20:30 w Co:Spot, ul. Zachodnia 70.

Środy od 10 kwietnia w godzinach 19:00 – 21:00 w Centrum Konferencyjnym LLoyd Woodley, ul. Narutowicza 86.


Zdobądź wartościową pasję
Brydż to pasja, która rozwija i daje radość, a spotkania z brydżowymi przyjaciółmi to zawsze wyczekiwany czas. W dzisiejszych czasach niewątpliwie docenisz, że grając w brydża jesteś zawsze obecny tu i teraz, co w połączeniu z towarzyszącymi grze emocjami pozwala oderwać się i odpocząć od problemów codzienności.
Poznaj świetnych ludzi
Gra w brydża to idealna okazja do nawiązania wielu wartościowych znajomości. Brydżyści to ludzie o bardzo różnych profesjach, których połączyła wspólna pasja. Wraz z uczestnikami naszych zajęć stworzyliśmy już świetną społeczność, regularnie spotykającą się na żywo i online. Wyjątkowym czasem są nasze regularne wyjazdy integracyjne.
Zadbaj o swój umysł
Regularna gra w brydża sprawi, że odczujesz znaczną poprawę działania Twojego umysłu także w codziennych sytuacjach. Problemy z pamięcią znikną na dobre, kondycja umysłu poprawi się wyraźnie, a szybkość i lekkość myślenia zaskoczy nawet Ciebie. A przy okazji zmniejszysz o ponad 80% ryzyko zachorowania na choroby demencyjne.

Już wkrótce wystartują nowe kursy brydża w Łodzi! Ze względu na duże zainteresowanie uruchomimy aż dwie grupy – w poniedziałki o 18:30 zaczynając od 8 kwietnia i w środy o 19:00 zaczynając od 10 kwietnia. To idealna okazja, by poznać rewelacyjną pasję i nowych znajomych.


Zapisz się na kurs

Brydż to niesamowicie emocjonująca gra towarzyska, która zrzesza wiele wyjątkowych osób. Nasi kursanci stają się nie tylko brydżowymi partnerami, czy przeciwnikami, ale przede wszystkim przyjaciółmi. Dołącz do naszej brydżowej społeczności.
Czekamy na Ciebie!

Dołącz

Zatroszcz się o kondycję swojego umysłu i ochroń go przed fatalnymi skutkami starzenia mózgu, które dotykają już nawet osoby po 30 roku życia. Badania wykazują, że gra w brydża zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby demencji aż o ponad 80%. A to wszystko przy okazji dobrej zabawy!

Kurs polega na stopniowym wprowadzaniu zasad, tak by krok po kroku je opanowywać, budując przy tym solidne fundamenty umiejętności brydżowych. Dzięki tej metodzie oraz systemie powtórek masz gwarancję, że wszystko zostanie przez Ciebie dobrze zrozumiane i zapamiętane. Wielu naszych kursantów to obecnie już brydżyści, którzy kiedyś bezskutecznie próbowali poznać zasady poprzez podręczniki, czy instrukcje znajomych.

Kup kurs

Kto opowie co Cię tu czeka lepiej niż sami uczestnicy naszych zajęć?
Poznaj opinie kilku z nich.

★★★★★
“Mówią, że już za młodu trzeba wyrobić sobie hobby na starość. Brydż, gra wymagająca myślenia, interakcji z partnerem/ką. Uczę się u Marcina już pół roku, każda lekcja zgłębia tajniki licytacji, rozgrywki. Marcin jak prawdziwy mistrz i mentor spokojnie i klarownie tłumaczy zawiłości języka licytacji. Zawsze ma czas i nie ma głupich pytań:)

Atmosfera na zajęciach fantastyczna, mimo że to online. Marcin zaraża pasją, budując cudowną rodzinę brydżową ze wszystkich zakątków. Nieważne ile masz lat, skąd jesteś w Szkole Król Kier nauczysz się grać w brydża i poznasz fantastycznych ludzi! A wyjazdowe weekendy brydżowe organizowane przez Marcina są jak wakacje z najlepszymi przyjaciółmi.

Zatem jeśli jeszcze zastanawiasz się czy warto nauczyć się grać w brydża to mówie warto a Marcin nauczy Cię tego najlepiej♠️♥️♦️♣️”

Joanna Termińska
Prawnik
★★★★★
“Świetna szkoła. Wspaniały prowadzący, cierpliwy, przyjazny, doskonale prowadzi zajęcia, stopniowo wprowadza wiedzę tak, aby łatwo ją przyswoić. Grupa super, łatwo się integruje, bardzo przyjazna i pomocna. A brydż to wspaniała gra dla każdego, w każdym wieku. Super rozrywka, no i podnosi samoocenę 🙂 Chcę zostać tu na zawsze.”
Barbara
Tarocistka
★★★★★
“Cieszę się, że trafiłam do Marcina. Lekcje prowadzi fantastycznie, z dużą pasją i radością, która udziela się i naszej grupie. Jest bardzo cierpliwy i rzetelny – cenię sobie powtórki materiału, które Marcin proponuje i przeprowadza poza godzinami kursu. Z takim nauczycielem brydż przestaje być trudną grą, a zaczyna być pasjonujący. Wielkie dziękuję za naukę!”
Katarzyna Raduszyńska
Aktorka i reżyserka
★★★★★
“W listopadzie 2021 rozpocząłem kurs brydża w szkole Król Kier u Marcina.
To się okazał strzał w 10-tkę. W latach 70-tych zetknąłem się po raz pierwszy z tą grą, ale bez powodzenia. Obecnie dzięki profesjonalizmowi i dużej cierpliwości Nauczyciela brydż stał się moją pasją. Dzięki Szkole poznałem wiele wspaniałych ludzi, z którymi gram pod Dyrekcją Właściwego Człowieka, na Właściwym Miejscu. Dziękuję”
Andrzej
Emeryt
★★★★★
“Chciałam poznać reguły brydża i zapisałam się na 5 lekcji. Po nich na kolejne 5… i tak od pół roku kontynuuję naukę i nie mam zamiaru przestać. Marcin jest świetnym nauczycielem, ze stoickim spokojem i nie mniejszą cierpliwością tłumaczy – niekiedy zawiłe – zasady gry. Nauka online i możliwość poznania ludzi w przeróżnym wieku to dodatkowe atuty. Co tydzień z niecierpliwością czekam na kolejne spotkania. Polecam szkołę brydża”
Magdalena
Urzędnik
★★★★★
“Dzięki Marcinowi marzenie z młodości o grze w brydża staje się rzeczywistością. W przemiłej atmosferze dzięki cierpliwości prowadzącego, odkrywamy kolejne tajniki wiedzy brydżowej i – o dziwo – gramy i licytujemy. Polecam naukę w szkole Król Kier każdemu, kto chce mieć pewność, że uczy się od osoby kompetentnej i o dużych umiejętnościach interpersonalnych.”
Basia
Prawnik

Kliknij, by dołączyć


Terminy Grupa Poniedziałki od 18:30 do 20:30. 5 lekcji: 8 kwietnia, 15 kwietnia, 22 kwietnia, 29 kwietnia, 6 maja.
Grupa Środy od 19:00 do 21:00. 5 lekcji: 10 kwietnia, 17 kwietnia, 24 kwietnia, 8 maja, 15 maja.
Cena 325zł475zł

za cały kurs

Forma Na żywo w Łodzi: Grupa Poniedziałki Co:Spot ul. Zachodnia 70, Grupa Środy: Centrum Konferencyjne LLoyd Woodley, ul. Narutowicza 86.

Czego się nauczysz

 • Zasad gry w brydża
 • Pojęć brydżowych
 • W jaki sposób wykonywać manewry rozgrywkowe
 • Dobrych nawyków, które pozwolą Ci się rozwijać
 • Jak grać, żeby wygrywać
 • Jak dogadywać się z Partnerem
 • Jak planować i myśleć perspektywicznie
 • Że cierpliwość popłaca
 • Jak być tu i teraz!

Jakie są wymagania

 • Brak znajomości zasad brydża
 • Umiarkowana umiejętność liczenia do 13
 • Chęć poznania rewelacyjnej pasji i świetnych ludzi

Dla kogo jest ten kurs

 • Dla każdego, kto chce poznać cudowną pasję i interesujących ludzi
 • Ograniczeń brak

Cena całego kursu: 475 325

Twoja nowa pasja zaczyna się właśnie tu!

Kurs składa się z 5 zajęć, podczas których nauczymy się nie tylko zasad gry w brydża, ale także dobrych nawyków i skutecznych strategii, które już na starcie naszej brydżowej kariery dadzą nam przewagę nad przeciwnikami.

Cykl obejmuje 5 spotkań po 2h. Spotykać będziemy się w zależności od wybranej grupy co poniedziałek: 08.04, 15.04, 22.04, 29.04, 06.05 lub co środę: 10.04, 17.04, 24.04, 08.05, 15.05. Cena całego kursu: 475 325

Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które nigdy w brydża nie grały lub grały dawno i chcą przypomnieć sobie zasady gry. Gracze znający zasady brydża znajdą wiele dobrego w grupach na wyższych poziomach zaawansowania, do których serdecznie zapraszamy.

Kupuję


Więcej informacji mailowo kontakt@krolkier.pl lub pod numerem telefonu 609 140 150.

Formularz zgłoszeniowy. Zapytaj lub dołącz do nas już dziś!

kontakt@krolkier.pl

609 140 150

[wpforms id=”8657″ title=”false”]

OK, chcę grać w brydża