Kontakt

Skontaktuj się

Zadaj pytanie

[wpforms id=”25″ title=”false” description=”false”]

Konto bankowe:
Bridge Marcin Osmański
34 1910 1048 2216 7729 7973 0001
Santander Bank

5,0
Rated 5,0 out of 5
5,0 na 5 (20 opinie)
Rewelacja100%
Bardzo dobrze0%
OK0%
Kiepsko0%
Fatalnie0%

Opinie uczestników naszych zajęć


op7
op3
op2
op6
op9
op4
op11 (2)
op12
op13
op15
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
op7
op3
op2
op6
op9
op4
op11 (2)
op12
op13
op15
previous arrow
next arrow

Oto lista kilku pytań i wątpliwości, które mogą Cię trapić. Kliknij, by uzyskać odpowiedź.

Kto może grać w brydża?+
W brydża grać może każdy. Grają lekarze, inżynierowie, mechanicy, nauczyciele, sportowcy i artyści. Przy brydżowym stoliku spotkać można przedstawicieli każdej profesji. Nie ma znaczenia także wiek – najmłodsza uczestniczka naszych zajęć miała 8 lat, a najstarszy 92!
Jakie są ograniczenia wiekowe?+
Ograniczeń wiekowych nie ma absolutnie żadnych! Niech przykładem będą tu Michał i Zbyszek – nasi kursanci. Michał, gdy zaczynał swoją przygodę z nami, miał 12 lat, a Zbyszek nasz regularny gracz skończył w tym roku lat 91.
Nigdy wcześniej nie grałem(am) w brydża, ani jakąkolwiek inną grę karcianą +
To świetnie! Wszystkim się zajmiemy i wytłumaczymy, a fakt że jesteś karcianym nowicjuszem może okazać się bardzo dobrą wiadomością i ułatwieniem, ponieważ nie masz wpojonych błędnych nawyków brydżowych, z którymi musielibyśmy popracować. Wybierz kurs od podstaw i poznaj uroki oraz korzyści płynące z tej fantastycznej gry i niczym się nie przejmuj.
Boję się, że do brydża się nie nadaję +
Nadajesz się!:) Brydż to gra dla każdego, komu przedstawi się jego reguły w odpowiedni sposób. Pozwól nam to udowodnić, a tak jak my, pokochasz grę i poznasz swoją nową pasję
Boję się, że sobie nie poradzę+
Indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć połączone z dużą cierpliwością trenera sprawiają, że te obawy są zupełnie niepotrzebne. Naszym zadaniem jest stworzenie komfortowych warunków do nauki brydża i upewnienie się, że wszystko jest jasne i zrozumiałem. Gdy tak nie jest, próbujemy wytłumaczyć daną kwestię w nieco inny sposób, tak by trafić do każdego zawodnika.
Jakie korzyści odniosę zaczynając swoją przygodę z brydżem?+
Lista jest bardzo długa, a kilkoma najważniejszymi wartościami są m.in.: – dobra zabawa – nowe znajomości i czas spędzany ze świetnymi ludźmi – trening umysłu i jego długowieczność Więcej przeczytać można w naszym artykule www.krolkier.pl/10-powodow-dla-ktorych-warto-grac-w-brydza/
Zasady wydają się zbyt trudne i zawiłe+
Faktycznie zasady brydża są całkiem zawiłe. Dlatego też przygotowaliśmy specjalny program nauki, podczas którego kolejne zasady wprowadzane są stopniowo, krok po kroku, dopiero po utrwaleniu i przećwiczeniu tych wcześniej poznanych. Dzieję się to tak by samo poznawanie reguł było przyjemną zabawą i nie sprawiało kłopotu.
Czy brydż to hazard?+
Nie, brydż nie ma nic wspólnego z hazardem. Być może mylne skojarzenie gry za pomocą kart, jaką jest brydż, z pokerem przyczyniło się do tego mylnego postrzegania naszej gry.
Czy do zajęć można dołączyć w dowolnym momencie?+
Tak, wszystko postaramy się nadrobić, choć oczywiście sugerujemy dołączyć jak najszybciej 🙂
Nie wszystkie terminy mi odpowiadają. Czy muszę być na wszystkich kolejnych zajęciach? +
Wszystko postaramy się nadrobić, a te opuszczone przez Ciebie spotkania nie uszczuplą Twojego pakietu zajęć do wykorzystania
Czy na zajęcia mogę przyjść w pojedynkę, czy koniecznie z partnerem?+
Nie będzie najmniejszego problemu, jeśli przyjdziesz sam. W trakcie naszych zajęć pomożemy dobrać się w pary, w których będziesz czuć się komfortowo.

Masz inne pytania lub chcesz się zapisać? Daj nam znać!

[wpforms id=”426″ title=”false” description=”false”]