Kontakt

Skontaktuj się

Zadaj pytanie

Konto bankowe:
34 1910 1048 2216 7729 7973 0001
Santander Bank

5
Rated 5 out of 5
5 na 5 (13 opinie)
Rewelacja100%
Bardzo dobrze0%
OK0%
Kiepsko0%
Fatalnie0%

Opinie uczestników


Cieszę się, że trafiłam do Marcina

Rated 5 out of 5
17 lipca 2022

Cieszę się, że trafiłam do Marcina. Lekcje prowadzi fantastycznie, z dużą pasją i radością, która udziela się i naszej grupie. Jest bardzo cierpliwy i rzetelny – cenię sobie powtórki materiału, które Marcin proponuje i przeprowadza poza godzinami kursu. Z takim nauczycielem brydż przestaje być trudną grą, a zaczyna być pasjonujący. Wielkie dziękuję za naukę!

Katarzyna Raduszyńska

To jest to !

Rated 5 out of 5
16 lipca 2022

W listopadzie 2021 rozpocząłem kurs brydża w szkole Król Kier u Marcina.

To się okazał strzał w 10-tkę. W latach 70-tych zetknąłem się po raz pierwszy z tą grą, ale bez powodzenia. Obecnie dzięki profesjonalizmowi i dużej cierpliwości Nauczyciela brydż stał się moją pasją. Dzięki Szkole poznałem wiele wspaniałych ludzi, z którymi gram pod Dyrekcją Właściwego Człowieka, na Właściwym Miejscu. Dziękuję

Andrzej

Świetna szkoła

Rated 5 out of 5
15 lipca 2022

Chciałam poznać reguły brydża i zapisałam się na 5 lekcji. Po nich na kolejne 5… i tak od pół roku kontynuuję naukę i nie mam zamiaru przestać. Marcin jest świetnym nauczycielem, ze stoickim spokojem i nie mniejszą cierpliwością tłumaczy – niekiedy zawiłe – zasady gry. Nauka online i możliwość poznania ludzi w przeróżnym wieku to dodatkowe atuty. Co tydzień z niecierpliwością czekam na kolejne spotkania. Polecam szkołę brydża 🙂

Magdalena

Polecam!

Rated 5 out of 5
14 lipca 2022

Rozpoczęłam naukę gry w brydża pół roku temu i co tydzień czekam na kolejną lekcję. Marcin przekazuje wiedzę jasny i przyjazny dla odbiorcy sposób. Uczestnicy otrzymują materiały podsumowujące i zadania do treningu. Wspólne spotkania to przyjemność.

Ania

Jestem bardzo zadowolona

Rated 5 out of 5
14 lipca 2022

Świetna szkoła. Wspaniały prowadzący, cierpliwy, przyjazny, doskonale prowadzi zajęcia, stopniowo wprowadza wiedzę tak, aby łatwo ją przyswoić. Grupa super, łatwo się integruje, bardzo przyjazna i pomocna. A brydż to wspaniała gra dla każdego, w każdym wieku. Super rozrywka, no i podnosi samoocenę 🙂 Chcę zostać tu na zawsze.

Barbara

Polecam!

Rated 5 out of 5
5 grudnia 2021

Polecam, polecam, polecam. Jeśli chcesz zacząć zupełnie od nowa. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś nowego. Jeśli chcesz się doskonalić w swoich umiejętnościach. Niezwykłe są zdolności Marcina, który ze spokojem, cierpliwością i humorem przekazuje wiedzę i zachęca do grania w brydża. To jest prawdziwa frajda 🙂

Karolina

Szczerze polecam

Rated 5 out of 5
18 sierpnia 2021

Co tu dużo mówić – jeżeli ktoś chce zacząć przygodę z brydżem albo doskonalić swoje umiejętności w tej grze to zachęcam, żeby to zrobić właśnie tutaj.

Andrzej

A Marcin mówił.....

Rated 5 out of 5
2 czerwca 2021

Po latach przerwy w grze wróciłam do brydża zapisując się na zajęcia u Marcina. Mam poczucie, że od gry przy rodzinnym stoliku w czasach szkolnych do udziału w turniejach amatorskich dzielą mnie lata świetlne rozwoju umiejętności gry, a co za tym idzie brydż stał się moją prawdziwą pasją. Poniedziałki i piątki mam dla niego zarezerwowane. Marcin uczy cierpliwie i skutecznie. Kiedy popełnię błąd moja partnerka brydżowa zwykle mówi: “A Marcin mówił na zajęciach…. 🙂

Agnieszka

Jak ja to lubię...

Rated 5 out of 5
24 listopada 2020

Wspaniale jest ruszyć głową mając takiego Nauczyciela, jakim jest Marcin: człowiek z pasją, talentem pedagogicznym i niezwykłą cierpliwością 🙂 Wspaniale jest rozumieć i umieć coraz więcej – nawet jak się zaczynało od zera. Uczę się od 2 miesięcy i nie zamierzam przestać 🙂 Z całą pewnością mogę powiedzieć, że nauka gry w brydża to moja ulubiona intelektualna rozrywka.

Katarzyna

Brydż dla każdego

Rated 5 out of 5
22 listopada 2020

Dzięki Marcinowi marzenie z młodości o grze w brydża staje się rzeczywistością. W przemiłej atmosferze dzięki cierpliwości prowadzącego, odkrywamy kolejne tajniki wiedzy brydżowej i – o dziwo – gramy i licytujemy. Polecam naukę w szkole Król Kier każdemu, kto chce mieć pewność, że uczy się od osoby kompetentnej i o dużych umiejętnościach interpersonalnych.

Barbara

op7
op3
op2
op6
op9
op4
op11 (2)
op12
op13
op15
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
op7
op3
op2
op6
op9
op4
op11 (2)
op12
op13
op15
previous arrow
next arrow