Nasi trenerzy

Marcin Osmański

Marcin Osmański

Brydżysta od blisko 20 lat, trener od 7. Skutecznie pomagam kolejnym osobom odkrywać prawdziwie bezcenną pasję, jaką staje się dla nich gra w brydża.

Jestem znany z umiejętności cierpliwego i dokładnego wyjaśniania zagadnień, rozkładania ich na czynniki pierwsze, tak by temat w pełni zrozumieć, a nie tylko zapamiętać.
Dzięki temu gra w brydża staje się przede wszystkim świetną towarzyską rozrywką, a także przyjemnym treningiem logicznego myślenia, pamięci, koncentracji, dodaje pewności siebie i radości – jest brydżem “w pełni”.

Lubię prowadzić zajęcia w dobrej, luźnej atmosferze i dlatego prowadzę warsztaty tak, by każdy uczestnik czuł się na nich komfortowo i z uśmiechem na twarzy spędzał ten czas.

Byłem reprezentantem Polski w brydżu sportowym. Wielokrotnie zwyciężałem i zdobywałem medale w rozgrywkach mistrzowskich w kategoriach juniorskich i open.

Podczas kilkuletniej kariery trenerskiej brydżowe zajęcia prowadziłem na uczelniach wyższych, w szkołach podstawowych i średnich, ale przede wszystkich w tworzonych przeze mnie kameralnych grupach. Co cieszy mnie najbardziej, zdobywam coraz liczniejsze grono zawodników, którzy zostali ze mną w tych grupach na lata.

 

Przemek Kurzak

Nowym trenerem szkoły brydża Król Kier został Przemek Kurzak. Mistrz krajowy w brydżu sportowym, licencjonowany trener II klasy, odznaczony brązową odznaką Polskiego Związku Brydża Sportowego za rozpowszechnianie i popularyzacje brydża i do tego wszystkiego… fajny gość!

Pierwsze kursy Przemka w naszej szkole już niedługo.

Zobaczcie co pisze sam Przemek:
“Cześć!

Z tej strony Przemek – brydżowy maniak 🙂

Pierwszy raz zasady gry miałem okazję poznać w gimnazjum i od tamtej pory nie przestałem grać. Dzięki brydżowi miałem okazję uczestniczyć w wielu turniejach w całej Polsce (jak również na świecie – reprezentując m.in barwy Polski w Stambule jako nastolatek czy barwy krakowskiej AGH w Budapeszcie), poznać wiele osób nawiązując tym samym znajomości na długie lata!

Brydż to dla mnie PASJA – więc postanowiłem się nią podzielić. Zdałem egzamin na instruktora brydżowego, co pozwoliło mi pokazać dużej liczbie osób jak przy użyciu zwykłych kart możemy spędzać świetnie czas przy grze w brydża. W trakcie swojej przygody miałem okazję zdobyć doświadczenie ucząc dzieci, młodzież, osoby w średnim wieku jak również seniorów. Widzisz – to gra w której nie ma bariery wiekowej! Wystarczy, że chcesz się nauczyć tej gry – a ja jestem tutaj dla Ciebie, by Ci w tym pomóc 🙂

Ale uprzedzam – ta gra naprawdę uzależnia – i zostaje z Tobą na długieeee lata!”