Avatar użytkownika
Bez kategorii

Kurs brydża dla znających zasady

10 tygodni
Wszystkie poziomy
60 lekcji
5 testów
0 kursant

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest osiągnąć brydżowe mistrzostwo?

Dołącz do nas i przekonaj się na własnej skórze. Umiejętności brydżowe, tak jak każde inne można podnieść o wiele poziomów stosując odpowiedni trening, a ten zapewnią nasi doświadczeni trenerzy, którzy sami osiągali spektakularne wyniki.

Z przyjemnością wytłumaczymy jak poprawnie wykonać impas lub gdy nie jest on dla Ciebie wyzwaniem, przedstawimy bardziej zaawansowane manewry jak np. wpustki, czy przymusy.

Ze względu na chęć idealnego dopasowania wykładów i gier treningowych do umiejętności i potrzeb naszych zawodników, prowadzimy cotygodniowe zajęcia na aż 6 poziomach zaawansowania! Na pewno znajdziemy więc coś i dla Ciebie.

Chcesz do nas dołączyć lub poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami

[wpforms id=”205″ title=”false” description=”false”]

Avatar użytkownika

Marcin OsmańskiNazywam się Marcin Osmański i od blisko 20 lat z sukcesami gram w brydża. Od 6 lat skutecznie pomagam kolejnym osobom odkrywać prawdziwie bezcenną pasję, jaką staje się dla nich gra w brydża.

Jestem znany z umiejętności wyjątkowo cierpliwego i dokładnego wyjaśniania zagadnień, rozkładania ich na czynniki pierwsze, tak by temat w pełni zrozumieć, a nie tylko zapamiętać.
Moją misją jest "dawanie wędki, a nie ryby". Dzięki temu gra w brydża staje się przede wszystkim świetną towarzyską rozrywką, a także przyjemnym treningiem logicznego myślenia, pamięci, koncentracji, dodaje pewności siebie i radości - jest brydżem "w pełni".

Lubię pracować w dobrej, luźnej atmosferze i dlatego prowadzę warsztaty tak, by każdy uczestnik czuł się na nich komfortowo i z uśmiechem na twarzy spędzał ten czas.

Jestem reprezentantem Polski w brydżu sportowym, zagrałem z orzełkiem na piersi na mistrzostwach Europy we Wrocławiu, Stambule, w prestiżowych turniejach w Paryżu i San Francisco. Wielokrotnie zwyciężałem i zdobywałem medale w rozgrywkach mistrzowskich w kategoriach juniorskich i open.

Podczas kilkuletniej kariery trenerskiej brydżowe zajęcia prowadziłem na uczelniach wyższych, w szkołach podstawowych i średnich, ale przede wszystkich w tworzonych przeze mnie kameralnych grupach. Co cieszy mnie najbardziej zdobywam coraz liczniejsze grono zawodników, którzy zostali ze mną w tych grupach na lata.

Mieszkam w Gdańsku z moją żoną Natalką i szalonym kundelkiem Kłaczkiem. Uwielbiam kuchnię polską, włoską i japońską, podróże i sport. Z wykształcenia jestem programistą.

 

Main Content