Kurs brydża od podstaw


<!–

Promocja kończy się za…

–>

Twoja nowa pasja zaczyna się właśnie tu!

Mamy świetną wiadomość! Już w czwartek 16 lipca o godzinie 18:30 wystartujemy z kolejnym kursem brydża od podstaw, który w całości przeprowadzony będzie online!

Zajęcia poprowadzi Marcin Osmańskireprezentant Polski w brydżu sportowym, doświadczony, skuteczny i wyjątkowo serdeczny trener, który znany jest ze swojej anielskiej cierpliwości i daru przekazywania wiedzy. Zagwarantuje on świetną atmosferę, tak by każdy czuł się podczas kursu swobodnie i komfortowo, a także o to, by wynieść z zajęć tak dużo praktycznej wiedzy i brydżowych umiejętności, jak to tylko możliwe.

Dołącz do naszej brydżowej rodziny, by w świetnej atmosferze pod okiem cierpliwego i merytorycznego prowadzącego poznać grę, która rozpala miliony ludzi na całym świecie i zmieni Twoje postrzeganie tego w jak wartościowy sposób można spędzać wolny czas.

Kurs składa się z 5 zajęć, podczas których nauczymy się nie tylko zasad gry w brydża, ale także dobrych nawyków i skutecznych strategii, które już na starcie naszej brydżowej kariery dadzą nam przewagę nad przeciwnikami.

Całość zostanie przeprowadzona będzie na specjalnie przystosowanej do tego platformie internetowej. O szczegółach poinformujemy kontaktując się osobiście.

Pierwsze zajęcia: 16 lipca 2020 r. o godzinie 18:30.

Cykl obejmuje 5 spotkań po 2.5h. Spotykać będziemy się co czwartek: 16.07, 23.07, 30.07, 06.08, 13.08

Cena całego kursu: 250 zł

Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które nigdy w brydża nie grały lub grały dawno i chcą przypomnieć sobie zasady gry.
Gracze znający zasady brydża znajdą wiele dobrego w grupach na wyższych poziomach zaawansowania, do których serdecznie zapraszamy. Więcej informacji pod numerem telefonu 609 140 150.

Promocja! Przy zapisie dwóch osób 100 zł zniżki!

Formularz zgłoszeniowy. Dołącz do nas już dziś!

kontakt@krolkier.pl

609 140 150

[wpforms id=”185″ title=”false” description=”false”]

Wciąż zastanawiasz się dlaczego warto rozpocząć swoją przygodę z brydżem?
Oto nasze 10 powodów.

1. Świetna rozrywka
Ze wszystkich powodów, dla których warto nauczyć się gry w brydża, najważniejszym jest ten, że brydż jest po prostu genialną rozrywką. Oferuje dreszczyk emocji, walory gry w szachy i sportową rywalizację, a wszystko to w towarzyskim otoczeniu, w którym jesteś uczestnikiem, a nie tylko widzem. Każda sesja pozwala przetestować siebie i poczuć spełnienie, gdy znajdziesz udaną licytację lub rozgrywkę.

2. Poznawanie nowych ludzi
Jako że brydż jest grą niesamowicie towarzyską, poznawanie wielu fantastycznych osób przy brydżowym stoliku dzieje się naturalnie i wręcz samoczynnie. Nasza gra to spotkania przyjaciół poznanych podczas wspólnego rozwiązywania karcianych zagadek.

3. Zdrowie i trening umysłu
Regularne granie w brydża doskonale wpływa na kondycję i funkcjonowanie naszego umysłu. Badania amerykańskich naukowców udowadniają wśród brydżystów także wzmocnienie działania układu immunologicznego i tym samym znacznie zmniejsza ryzyko występowania m.in. choroby Alzheimera.

“Wiele gier zapewnia zabawę, ale brydż trzyma cię w formie. Ćwiczy twój umysł. Twój umysł może rdzewieć, wiesz, ale brydż zapobiega powstawaniu rdzy.”
– Omar Sharif

Trenuj swój mózg jak mięśnie, bo podobnie jak one, nietrenowany powoli zanika.

4. Rozwój dodatkowych umiejętności
Gra w brydża to także nieustanny trening pamięci, logicznego i strategicznego myślenia. Poprawia się koncentracja i umiejętność współpracy w grupie. Coraz częściej gra w brydża stosowana jest jako trening umiejętności biznesowych, a Bill Gates umieścił brydża na liście 10 rzeczy, które pomogły mu odnieść sukces.

5. Wyzwania
W tej grze co chwilę stajemy przed umysłowymi wyzwaniami. A ile radości sprawia ich pokonywanie!

6. Emocje
Kto nigdy nie rozgrywał napiętego szlemika z kontrą, nie ma pojęcia jak emocjonująca potrafi być gra w karty! Wypieki na twarzy gwarantowane:)

7. Hobby
Kto rozegra choć kilka rozdań, zdobędzie wartościową pasję na lata.

 “Brydż jest tak sensacyjną grą, że nie miałbym nic przeciwko przebywaniu w więzieniu, gdybym miał trzech kolegów z celi, którzy są przyzwoitymi graczami i którzy byliby gotowi utrzymywać grę przez 24 godziny na dobę.”
– Warren Buffett

8. Gra dla wszystkich
W brydża grać mogą i grają wszyscy – dzieci i seniorzy, chłopcy i dziewczynki, duzi i mali, biedni i bogaci. Tu nie ma żadnych ograniczeń.

9. Prestiż
“Gram w brydża” – to po prostu brzmi dumnie.

10. Grać można wszędzie
Jako że do gry wystarczy jedynie zwykła talia kart, grać można wszędzie – w pociągu, na plaży, podczas rodzinnego spotkania w domu.

Formularz zgłoszeniowy. Dołącz do nas już dziś!

[wpforms id=”185″ title=”false” description=”false”]