Nasze wyjazdy brydżowe to coś więcej niż tylko gra – to prawdziwa przygoda!
Regularnie organizujemy wypady, które łączą w sobie pasję do brydża z odpoczynkiem i integracją. Niezależnie od miejsca, najważniejsze jest to, że spędzamy czas razem, grając, bawiąc się i ciesząc wzajemnym towarzystwem. To doskonała okazja, by lepiej poznać innych członków naszej społeczności, nawiązać nowe przyjaźnie i cieszyć się zdrową rywalizacją. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno początkujący, jak i doświadczeni gracze.
Dołącz do nas na jednym z naszych wyjazdów i przekonaj się, jak fascynująca i wciągająca może być gra w brydża w dobrym towarzystwie!
Opinie o naszych wyjazdach
Oto lista kilku pytań i wątpliwości, które mogą Cię trapić.
Kto może grać w brydża?
W brydża grać może każdy. Grają lekarze, inżynierowie, mechanicy, nauczyciele, sportowcy i artyści. Przy brydżowym stoliku spotkać można przedstawicieli każdej profesji. Nie ma znaczenia także wiek – najmłodsza uczestniczka naszych zajęć miała 8 lat, a najstarszy 92!
Jakie są ograniczenia wiekowe?
Ograniczeń wiekowych nie ma absolutnie żadnych! Niech przykładem będą tu Michał i Zbyszek – nasi kursanci. Michał, gdy zaczynał swoją przygodę z nami, miał 12 lat, a Zbyszek nasz regularny gracz skończył w tym roku lat 91.
Nigdy wcześniej nie grałem(am) w brydża, ani jakąkolwiek inną grę karcianą
To świetnie! Wszystkim się zajmiemy i wytłumaczymy, a fakt że jesteś karcianym nowicjuszem może okazać się bardzo dobrą wiadomością i ułatwieniem, ponieważ nie masz wpojonych błędnych nawyków brydżowych, z którymi musielibyśmy popracować. Wybierz kurs od podstaw i poznaj uroki oraz korzyści płynące z tej fantastycznej gry i niczym się nie przejmuj.
Boję się, że do brydża się nie nadaję
Nadajesz się!:) Brydż to gra dla każdego, komu przedstawi się jego reguły w odpowiedni sposób. Pozwól nam to udowodnić, a tak jak my, pokochasz grę i poznasz swoją nową pasję
Boję się, że sobie nie poradzę
Indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć połączone z dużą cierpliwością trenera sprawiają, że te obawy są zupełnie niepotrzebne. Naszym zadaniem jest stworzenie komfortowych warunków do nauki brydża i upewnienie się, że wszystko jest jasne i zrozumiałem. Gdy tak nie jest, próbujemy wytłumaczyć daną kwestię w nieco inny sposób, tak by trafić do każdego zawodnika.
Zasady wydają się zbyt trudne i zawiłe
Faktycznie zasady brydża są całkiem zawiłe. Dlatego też przygotowaliśmy specjalny program nauki, podczas którego kolejne zasady wprowadzane są stopniowo, krok po kroku, dopiero po utrwaleniu i przećwiczeniu tych wcześniej poznanych. Dzieję się to tak by samo poznawanie reguł było przyjemną zabawą i nie sprawiało kłopotu.