Urszula Kędzierska

Urszula KędzierskaSkład naszej ekipy trenerskiej rośnie w siłę! Nowym trenerem w naszej szkole została Urszula Kędzierska – postać nietuzinkowa. Ula poza świetnymi cechami trenera brydżowego może pochwalić się m.in. kilkumiesięcznym pobytem w stacji badawczej na Antarktydzie!

Zobaczcie co pisze o sobie sama:

“Zawsze lubiłam grać w karty. Jako dziecko z kuzynami z zapałem graliśmy w kenta i tysiąca gdy wakacyjna pogoda nie sprzyjała zabawom na dworze. W tamtym czasie z zazdrością obserwowałam dorosłych wykładających karty podczas gry w remika, którego bardzo skomplikowanych zasad nie chcieli mnie na uczyć.

W liceum trafiłam na kółko brydżowe i ta gra pochłonęła mnie na kolejne lata.
Brydż jest ciekawą i wieloaspektową rozrywką, wymaga logicznego myślenia, współpracy z partnerem, empatii i sprytu karciarza.

Grając w brydża miałam okazję spotkać ludzi z różnych środowisk, pozwiedzać bardzo różne zakątki Polski oraz Świata m.in. zagrać w finale Mistrzostw Europy Par Mikstowych za kołem podbiegunowym w Tromso.

Jako nauczyciel brydża prowadziłam zajęcia dla studentów, dorosłych oraz seniorów, a współpracując ze szkołą “Król Kier” chciałabym rozpocząć pracę także z młodzieżą.

Z zawodu jestem biotechnologiem i po latach pracy naukowej w laboratorium, zainteresowały mnie badania środowiskowe prowadzone na oceanie. Po tej decyzji splot różnych okoliczności umożliwił mi wzięcie udziału w wyprawie badawczej na Antarktydę.
Bardzo lubię poznawać świat, różnorodność przyrody i kultur. Uważam, że brydż to hobby które pomaga wyrwać się z naszej bańki standardowej rzeczywistości.
Podczas każdego rozdania próbujemy zrozumieć sposób myślenia i postępowania trzech osób siedzących z nami przy stoliku.
To bardzo rozwija kreatywne myślenie i analizę problemu z różnych perspektyw.

Wszystkich chętnych do główkowania w sympatycznej z atmosferze zapraszam na kurs.”

Ula poprowadzi dla Was zajęcia w Gdyni