Kurs brydża od podstaw od 25 lutego

114 students

Do rozpoczęcia kursu pozostało…

Czego się nauczysz

 • Zasad gry w brydża
 • Pojęć brydżowych
 • W jaki sposób wykonywać manewry rozgrywkowe
 • Dobrych nawyków, które pozwolą Ci się rozwijać
 • Jak grać, żeby wygrywać
 • Jak dogadywać się z Partnerem
 • Jak planować i myśleć perspektywicznie
 • Że cierpliwość popłaca
 • Jak być tu i teraz!

Jakie są wymagania

 • Brak znajomości zasad brydża
 • Komputer lub tablet z dostępem do internetu
 • Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych
 • Chęć poznania świetnej pasji

Dla kogo jest ten kurs

 • Dla każdego, kto chce poznać świetną pasję i interesujących ludzi
 • Ograniczeń brak

Cena całego kursu: 300 250

Twoja nowa pasja zaczyna się właśnie tu!

Mamy świetną wiadomość! Już w czwartek 25 lutego o godzinie 18:30 wystartujemy z kolejnym kursem brydża od podstaw, który w całości przeprowadzony będzie online!

Zajęcia poprowadzi Marcin Osmańskireprezentant Polski w brydżu sportowym, doświadczony, skuteczny i wyjątkowo serdeczny trener, który znany jest ze swojej anielskiej cierpliwości i daru przekazywania wiedzy. Zagwarantuje on świetną atmosferę, tak by każdy czuł się podczas kursu swobodnie i komfortowo, a także o to, by wynieść z zajęć tak dużo praktycznej wiedzy i brydżowych umiejętności, jak to tylko możliwe.

Dołącz do naszej brydżowej rodziny, by w świetnej atmosferze pod okiem cierpliwego i merytorycznego prowadzącego poznać grę, która rozpala miliony ludzi na całym świecie i zmieni Twoje postrzeganie tego w jak wartościowy sposób można spędzać wolny czas.

Kurs składa się z 5 zajęć, podczas których nauczymy się nie tylko zasad gry w brydża, ale także dobrych nawyków i skutecznych strategii, które już na starcie naszej brydżowej kariery dadzą nam przewagę nad przeciwnikami. Całość zostanie przeprowadzona na specjalnie przystosowanej do tego platformie internetowej. O szczegółach poinformujemy kontaktując się osobiście. Pierwsze zajęcia: 28 stycznia 2021 r. o godzinie 18:30. Cykl obejmuje 5 spotkań po 2h. Spotykać będziemy się co czwartek: 25.02, 4.03, 11.03, 18.03, 25.03. Cena całego kursu: 300 250zł Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które nigdy w brydża nie grały lub grały dawno i chcą przypomnieć sobie zasady gry. Gracze znający zasady brydża znajdą wiele dobrego w grupach na wyższych poziomach zaawansowania, do których serdecznie zapraszamy. Więcej informacji mailowo kontakt@krolkier.pl lub pod numerem telefonu 609 140 150. Promocja! Przy zapisie dwóch osób 100 zł zniżki!

Formularz zgłoszeniowy. Zapytaj lub dołącz do nas już dziś!

kontakt@krolkier.pl

609 140 150

TerminCzwartki od 18:30 do 20:30. 5 lekcji: 25 lutego, 4 marca, 11 marca, 18 marca, 25 marca
Cena300
250zł za cały kurs
FormaOnline. Proste i intuicyjne programy bez instalacji – Google Meet i Bridge Base Online. Szczegółowa instrukcja przesyłana jest mailowo. Godzinę przed pierwszymi zajęciami wspólnie rozwiązujemy ewentualne wątpliwości techniczne.

Wciąż zastanawiasz się dlaczego warto rozpocząć swoją przygodę z brydżem?

Oto nasze 10 powodów, dla których warto grać w brydża

1. Świetna rozrywka Ze wszystkich powodów, dla których warto nauczyć się gry w brydża, najważniejszym jest ten, że brydż jest po prostu genialną rozrywką. Oferuje dreszczyk emocji, walory gry w szachy i sportową rywalizację, a wszystko to w towarzyskim otoczeniu, w którym jesteś uczestnikiem, a nie tylko widzem. Każda sesja pozwala przetestować siebie i poczuć spełnienie, gdy znajdziesz udaną licytację lub rozgrywkę.

2. Poznawanie nowych ludzi Jako że brydż jest grą niesamowicie towarzyską, poznawanie wielu fantastycznych osób przy brydżowym stoliku dzieje się naturalnie i wręcz samoczynnie. Nasza gra to spotkania przyjaciół poznanych podczas wspólnego rozwiązywania karcianych zagadek.

3. Zdrowie i trening umysłu Regularne granie w brydża doskonale wpływa na kondycję i funkcjonowanie naszego umysłu. Badania amerykańskich naukowców udowadniają wśród brydżystów także wzmocnienie działania układu immunologicznego i tym samym znacznie zmniejsza ryzyko występowania m.in. choroby Alzheimera.

“Wiele gier zapewnia zabawę, ale brydż trzyma cię w formie. Ćwiczy twój umysł. Twój umysł może rdzewieć, wiesz, ale brydż zapobiega powstawaniu rdzy.” – Omar Sharif Trenuj swój mózg jak mięśnie, bo podobnie jak one, nietrenowany powoli zanika.

4. Rozwój dodatkowych umiejętności Gra w brydża to także nieustanny trening pamięci, logicznego i strategicznego myślenia. Poprawia się koncentracja i umiejętność współpracy w grupie. Coraz częściej gra w brydża stosowana jest jako trening umiejętności biznesowych, a Bill Gates umieścił brydża na liście 10 rzeczy, które pomogły mu odnieść sukces.

 

5. Wyzwania W tej grze co chwilę stajemy przed umysłowymi wyzwaniami. A ile radości sprawia ich pokonywanie!

6. Emocje Kto nigdy nie rozgrywał napiętego szlemika z kontrą, nie ma pojęcia jak emocjonująca potrafi być gra w karty! Wypieki na twarzy gwarantowane:)

7. Hobby Kto rozegra choć kilka rozdań, zdobędzie wartościową pasję na lata.

 “Brydż jest tak sensacyjną grą, że nie miałbym nic przeciwko przebywaniu w więzieniu, gdybym miał trzech kolegów z celi, którzy są przyzwoitymi graczami i którzy byliby gotowi utrzymywać grę przez 24 godziny na dobę.” – Warren Buffett

8. Gra dla wszystkich W brydża grać mogą i grają wszyscy – dzieci i seniorzy, chłopcy i dziewczynki, duzi i mali, biedni i bogaci. Tu nie ma żadnych ograniczeń.

9. Prestiż “Gram w brydża” – to po prostu brzmi dumnie.

10. Grać można wszędzie Jako że do gry wystarczy jedynie zwykła talia kart, grać można wszędzie – w pociągu, na plaży, podczas rodzinnego spotkania w domu.

Formularz zgłoszeniowy. Dołącz do nas już dziś!

Dołącz do tego kursu
5
5,0 rating
5 na 5 (5 opinie)
Rewelacja100%
Bardzo dobrze0%
OK0%
Kiepsko0%
Fatalnie0%

Jak ja to lubię…

5,0 rating
24 listopada 2020

Wspaniale jest ruszyć głową mając takiego Nauczyciela, jakim jest Marcin: człowiek z pasją, talentem pedagogicznym i niezwykłą cierpliwością 🙂 Wspaniale jest rozumieć i umieć coraz więcej – nawet jak się zaczynało od zera. Uczę się od 2 miesięcy i nie zamierzam przestać 🙂 Z całą pewnością mogę powiedzieć, że nauka gry w brydża to moja ulubiona intelektualna rozrywka.

Katarzyna

Brydż dla każdego

5,0 rating
22 listopada 2020

Dzięki Marcinowi marzenie z młodości o grze w brydża staje się rzeczywistością. W przemiłej atmosferze dzięki cierpliwości prowadzącego, odkrywamy kolejne tajniki wiedzy brydżowej i – o dziwo – gramy i licytujemy. Polecam naukę w szkole Król Kier każdemu, kto chce mieć pewność, że uczy się od osoby kompetentnej i o dużych umiejętnościach interpersonalnych.

Barbara

Jak się uczyć to u najlepszych

5,0 rating
9 października 2020

Niewiele znam osób, które posiadają taką umiejętność przekazywania wiedzy jak Marcin. Bo posiadać wiedzę to jedno (Marcin ją ma) a umieć przekazać innym to drugie. W tym Marcin jest mistrzem. Posiada ogromną cierpliwość i wyrozumiałość. Polecam warsztaty wszystkim – początkującym i zaawansowanym.

Hanna Domańska

Polubisz brydża

5,0 rating
9 października 2020

Na zajęciach Marcin w bardzo jasny i przyjazny sposób odsłania przed nami kolejne tajniki brydża. Podoba mi się jego metodologia nauczania. Podziwiam jego cierpliwość w stosunku do nas kursantów zadających często te same pytania. U Marcina na pewno nauczysz się grać w brydża. Gorąco polecam. Bogusia

Bogusława Mikucka-Wituszyńska

Super zajęcia

5,0 rating
8 października 2020

Bardzo polecam zajęcia brydżowe w szkole Król Kier. Marcin profesjonalnie i przystępnie prowadzi zajęcia na których jest super przyjemna atmosfera. Dla tych co się wahają naprawdę warto spróbować swych sił w brydżu😉

Anna

Nauczyciel

Marcin Osmański

Nazywam się Marcin Osmański i od blisko 20 lat z sukcesami gram w brydża. Od 6 lat skutecznie pomagam kolejnym osobom odkrywać prawdziwie bezcenną pasję, jaką staje się dla nich gra w brydża.

Jestem znany z umiejętności wyjątkowo cierpliwego i dokładnego wyjaśniania zagadnień, rozkładania ich na czynniki pierwsze, tak by temat w pełni zrozumieć, a nie tylko zapamiętać. Moją misją jest "dawanie wędki, a nie ryby". Dzięki temu gra w brydża staje się przede wszystkim świetną towarzyską rozrywką, a także przyjemnym treningiem logicznego myślenia, pamięci, koncentracji, dodaje pewności siebie i radości - jest brydżem "w pełni".

Lubię pracować w dobrej, luźnej atmosferze i dlatego prowadzę warsztaty tak, by każdy uczestnik czuł się na nich komfortowo i z uśmiechem na twarzy spędzał ten czas.

Jestem reprezentantem Polski w brydżu sportowym, zagrałem z orzełkiem na piersi na mistrzostwach Europy we Wrocławiu, Stambule, w prestiżowych turniejach w Paryżu i San Francisco. Wielokrotnie zwyciężałem i zdobywałem medale w rozgrywkach mistrzowskich w kategoriach juniorskich i open.

Podczas kilkuletniej kariery trenerskiej brydżowe zajęcia prowadziłem na uczelniach wyższych, w szkołach podstawowych i średnich, ale przede wszystkich w tworzonych przeze mnie kameralnych grupach. Co cieszy mnie najbardziej zdobywam coraz liczniejsze grono zawodników, którzy zostali ze mną w tych grupach na lata.

5
5,0 rating
5 na 5 (5 opinie)
Rewelacja100%
Bardzo dobrze0%
OK0%
Kiepsko0%
Fatalnie0%

Jak ja to lubię…

5,0 rating
24 listopada 2020

Wspaniale jest ruszyć głową mając takiego Nauczyciela, jakim jest Marcin: człowiek z pasją, talentem pedagogicznym i niezwykłą cierpliwością 🙂 Wspaniale jest rozumieć i umieć coraz więcej – nawet jak się zaczynało od zera. Uczę się od 2 miesięcy i nie zamierzam przestać 🙂 Z całą pewnością mogę powiedzieć, że nauka gry w brydża to moja ulubiona intelektualna rozrywka.Pokaż więcej...

Katarzyna

Brydż dla każdego

5,0 rating
22 listopada 2020

Dzięki Marcinowi marzenie z młodości o grze w brydża staje się rzeczywistością. W przemiłej atmosferze dzięki cierpliwości prowadzącego, odkrywamy kolejne tajniki wiedzy brydżowej i – o dziwo – gramy i licytujemy. Polecam naukę w szkole Król Kier każdemu, kto chce mieć pewność, że uczy się od osoby kompetentnej i o dużych umiejętnościach interpersonalnych.

Barbara

Jak się uczyć to u najlepszych

5,0 rating
9 października 2020

Niewiele znam osób, które posiadają taką umiejętność przekazywania wiedzy jak Marcin. Bo posiadać wiedzę to jedno (Marcin ją ma) a umieć przekazać innym to drugie. W tym Marcin jest mistrzem. Posiada ogromną cierpliwość i wyrozumiałość. Polecam warsztaty wszystkim – początkującym i zaawansowanym.

Hanna Domańska

Polubisz brydża

5,0 rating
9 października 2020

Na zajęciach Marcin w bardzo jasny i przyjazny sposób odsłania przed nami kolejne tajniki brydża. Podoba mi się jego metodologia nauczania. Podziwiam jego cierpliwość w stosunku do nas kursantów zadających często te same pytania. U Marcina na pewno nauczysz się grać w brydża. Gorąco polecam. Bogusia

Bogusława Mikucka-Wituszyńska

Super zajęcia

5,0 rating
8 października 2020

Bardzo polecam zajęcia brydżowe w szkole Król Kier. Marcin profesjonalnie i przystępnie prowadzi zajęcia na których jest super przyjemna atmosfera. Dla tych co się wahają naprawdę warto spróbować swych sił w brydżu😉

Anna
250.00zł