Kurs

Kurs online: nauka brydża od podstaw

Poznaj świetnych ludzi
i zadbaj o swój umysł


Dołącz do kursu

Dowiedz się więcej

Zdobądź wartościową pasję

Poznaj masę świetnych ludzi

Zadbaj o swój umysł


Już w czwartek 8 września 2022 o godzinie 18:30 wystartujemy z kolejnym kursem brydża od podstaw, który w całości przeprowadzony będzie online. To świetna okazja, by w komfortowych warunkach domowego zacisza poznać rewelacyjną pasję i nowych znajomych!

Brydż to niesamowicie emocjonująca gra towarzyska, która zrzesza wiele wyjątkowych osób. Nasi kursanci stają się nie tylko brydżowymi partnerami, czy przeciwnikami, ale przede wszystkim przyjaciółmi. Dołącz do naszej brydżowej społeczności.
Czekamy na Ciebie!

Zatroszcz się o kondycję swojego umysłu i ochroń go przed fatalnymi skutkami starzenia mózgu, które dotykają już nawet osoby po 30. A to wszystko przy okazji dobrej zabawy!

Ależ tu jest swobodnie! Graj tak, jak lubisz najbardziej – w dresie, szlafroku, z kieliszkiem wina, czy ciepłą herbatą, w łóżku, kuchni lub łazience, w domu lub na wczasach. Ograniczeń nie ma, jest tak jak postanowisz Ty.

Wszystko zostało przygotowane tak, żeby nauka była w 100% skuteczna i przyjemna. Profesjonalne programy internetowe do nauki brydża i komunikacji oraz doświadczony trener sprawiają, że jest łatwo, wygodnie i ekscytująco. Tak jak powinno być.

Termin Czwartki od 18:30 do 20:30. 5 lekcji: 8 września, 15 września, 22 września, 29 września, 6 października
(Któryś z terminów Tobie nie odpowiada? Nic straconego! Otrzymasz materiały, a przed kolejną lekcją spotkasz się z trenerem, by omówić wątpliwości)
Cena 350

 

275zł za cały kurs

Forma Online. Proste i intuicyjne programy bez instalacji – Google Meet i Bridge Base Online. Szczegółowa instrukcja przesyłana jest mailowo. Godzinę przed pierwszymi zajęciami wspólnie rozwiązujemy ewentualne wątpliwości techniczne.

Marcin Osmański

Zajęcia poprowadzi Marcin Osmański – były reprezentant Polski w brydżu sportowym, doświadczony, skuteczny i wyjątkowo serdeczny trener, który znany jest ze swojej anielskiej cierpliwości i daru przekazywania wiedzy.

Zagwarantuje on świetną atmosferę, tak by każdy czuł się podczas kursu swobodnie i komfortowo, a także o to, by wynieść z zajęć tak dużo praktycznej wiedzy i brydżowych umiejętności, jak to tylko możliwe.

Dołącz do naszej brydżowej rodziny, by w świetnej atmosferze pod okiem cierpliwego i merytorycznego prowadzącego poznać grę, która rozpala miliony ludzi na całym świecie i zmieni Twoje postrzeganie tego w jak wartościowy sposób można spędzać wolny czas.

Kto opowie co Cię tu czeka lepiej niż sami uczestnicy naszych zajęć?
Poznaj opinie kilku z nich.

“Mówią, że już za młodu trzeba wyrobić sobie hobby na starość. Brydż, gra wymagająca myślenia, interakcji z partnerem/ką. Uczę się u Marcina już pół roku, każda lekcja zgłębia tajniki licytacji, rozgrywki. Marcin jak prawdziwy mistrz i mentor spokojnie i klarownie tłumaczy zawiłości języka licytacji. Zawsze ma czas i nie ma głupich pytań:)

Atmosfera na zajęciach fantastyczna, mimo że to online. Marcin zaraża pasją, budując cudowną rodzinę brydżową ze wszystkich zakątków. Nieważne ile masz lat, skąd jesteś w Szkole Król Kier nauczysz się grać w brydża i poznasz fantastycznych ludzi! A wyjazdowe weekendy brydżowe organizowane przez Marcina są jak wakacje z najlepszymi przyjaciółmi.

Zatem jeśli jeszcze zastanawiasz się czy warto nauczyć się grać w brydża to mówie warto a Marcin nauczy Cię tego najlepiej♠️♥️♦️♣️”

Joanna Termińska
Prawnik
“Świetna szkoła. Wspaniały prowadzący, cierpliwy, przyjazny, doskonale prowadzi zajęcia, stopniowo wprowadza wiedzę tak, aby łatwo ją przyswoić. Grupa super, łatwo się integruje, bardzo przyjazna i pomocna. A brydż to wspaniała gra dla każdego, w każdym wieku. Super rozrywka, no i podnosi samoocenę 🙂 Chcę zostać tu na zawsze.”
Barbara
Tarocistka
“Cieszę się, że trafiłam do Marcina. Lekcje prowadzi fantastycznie, z dużą pasją i radością, która udziela się i naszej grupie. Jest bardzo cierpliwy i rzetelny – cenię sobie powtórki materiału, które Marcin proponuje i przeprowadza poza godzinami kursu. Z takim nauczycielem brydż przestaje być trudną grą, a zaczyna być pasjonujący. Wielkie dziękuję za naukę!”
Katarzyna Raduszyńska
Aktorka
“W listopadzie 2021 rozpocząłem kurs brydża w szkole Król Kier u Marcina.
To się okazał strzał w 10-tkę. W latach 70-tych zetknąłem się po raz pierwszy z tą grą, ale bez powodzenia. Obecnie dzięki profesjonalizmowi i dużej cierpliwości Nauczyciela brydż stał się moją pasją. Dzięki Szkole poznałem wiele wspaniałych ludzi, z którymi gram pod Dyrekcją Właściwego Człowieka, na Właściwym Miejscu. Dziękuję”
Andrzej
Emeryt
“Chciałam poznać reguły brydża i zapisałam się na 5 lekcji. Po nich na kolejne 5… i tak od pół roku kontynuuję naukę i nie mam zamiaru przestać. Marcin jest świetnym nauczycielem, ze stoickim spokojem i nie mniejszą cierpliwością tłumaczy – niekiedy zawiłe – zasady gry. Nauka online i możliwość poznania ludzi w przeróżnym wieku to dodatkowe atuty. Co tydzień z niecierpliwością czekam na kolejne spotkania. Polecam szkołę brydża”
Magdalena
Urzędnik
“Dzięki Marcinowi marzenie z młodości o grze w brydża staje się rzeczywistością. W przemiłej atmosferze dzięki cierpliwości prowadzącego, odkrywamy kolejne tajniki wiedzy brydżowej i – o dziwo – gramy i licytujemy. Polecam naukę w szkole Król Kier każdemu, kto chce mieć pewność, że uczy się od osoby kompetentnej i o dużych umiejętnościach interpersonalnych.”
Basia
Prawnik

Czego się nauczysz

 • Zasad gry w brydża
 • Pojęć brydżowych
 • W jaki sposób wykonywać manewry rozgrywkowe
 • Dobrych nawyków, które pozwolą Ci się rozwijać
 • Jak grać, żeby wygrywać
 • Jak dogadywać się z Partnerem
 • Jak planować i myśleć perspektywicznie
 • Że cierpliwość popłaca
 • Jak być tu i teraz!

Jakie są wymagania

 • –  Brak znajomości zasad brydża
 • –  Komputer lub tablet z dostępem do internetu
 • –  Umiarkowana umiejętność liczenia do 13
 • –  Chęć poznania rewelacyjnej pasji i świetnych ludzi

Dla kogo jest ten kurs

 • –  Dla każdego, kto chce poznać cudowną pasję i interesujących ludzi
 • –  Ograniczeń brak

Cena całego kursu: 350 275

Twoja nowa pasja zaczyna się właśnie tu!

Kurs składa się z 5 zajęć, podczas których nauczymy się nie tylko zasad gry w brydża, ale także dobrych nawyków i skutecznych strategii, które już na starcie naszej brydżowej kariery dadzą nam przewagę nad przeciwnikami.

Całość zostanie przeprowadzona na specjalnie przystosowanej do tego platformie internetowej. O szczegółach poinformujemy kontaktując się osobiście.

Pierwsze zajęcia: 8 września 2022 r. o godzinie 18:30. Cykl obejmuje 5 spotkań po 2h. Spotykać będziemy się co czwartek: 8.09, 15.09, 22.09, 29.09, 6.10. Cena całego kursu: 350 275

Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które nigdy w brydża nie grały lub grały dawno i chcą przypomnieć sobie zasady gry. Gracze znający zasady brydża znajdą wiele dobrego w grupach na wyższych poziomach zaawansowania, do których serdecznie zapraszamy.

Dołącz


Więcej informacji mailowo kontakt@krolkier.pl lub pod numerem telefonu 609 140 150. Promocja! Przy zapisie dwóch osób 100 zł zniżki!

Formularz zgłoszeniowy. Zapytaj lub dołącz do nas już dziś!

kontakt@krolkier.pl

609 140 150