Druga edycja wyjazdu brydżowego za nami

W dniach 18-20 marca w Starogardzie Gdańskim odbyła się druga edycja naszego wyjazdu brydżowego. To był wyjątkowo dobrze spędzony czas, a po jego zakończeniu nasuwa się jedno pytanie – dlaczego nie spotykamy się częściej?

Po przyjeździe na miejsce na uczestników wydarzenia czekały komfortowe warunki czterogwiazdkowego hotelu Ren oraz, co cieszy najbardziej, uśmiechy zadowolonych brydżystów. To właśnie sami uczestnicy, którzy stworzyli rewelacyjną atmosferę, byli kluczem do udanej imprezy. Były śmiechy, rozmowy, ale także zacięta rywalizacja i walka o kolejne lewy.

Każdy wybierał rozrywkę według własnych preferencji. W brydża można było pograć tyle, na ile miało się ochotę (tzn. od rana do nocy), a resztę czasu poświęcić np. na lepsze poznanie brydżowych przyjaciół – część osób widziała się pierwszy raz na żywo! W niczym to nie przeszkadzało, ponieważ podczas naszych internetowych spotkań brydżowych zdążyliśmy stworzyć bardzo fajne relacje. Jak się okazało brydż jednak wciąga i nikt (!) nie odpuścił ani jednego turnieju. Najwięksi zapaleńcy brydżowi zostawali jeszcze na dodatkowe gry towarzyskie i kończyli grubo po północy! No i ciężko im się dziwić 🙂

W trakcie naszego wyjazdu zagraliśmy po 6 emocjonujących turniejów w każdej z kategorii (mistrzów i debiutantów). W piątek zaczęliśmy od turniejów rozgrzewkowych, po czym zagraliśmy pierwszy z głównych turniejów. W sobotę było najpoważniej – zagraliśmy drugi główny turniej par i główny turniej drużynowy. W niedzielę zagraliśmy pożegnalny turniej, w którym połączyliśmy grupy debiutantów i mistrzów.

Zwycięzcy turniejów:
– rozgrzewkowy turniej piątkowy: Edyta i Teresa
– rozgrzewkowy turniej piątkowy debiutantów: Bożena i Andrzej

– główny turniej piątkowy: Gosia i Leszek
– główny turniej piątkowy debiutantów: Ewa i Tomek

– główny turniej sobotni: Joanna i Maria
– główny turniej sobotni debiutantów: Ania i Beata

– sobotni turniej drużynowy: drużyna Dama Kier – Aga, Ewa, Lech i Tomek
– sobotni turniej drużynowy debiutantów: drużyna Brydżersi – Joanna, Ania, Kris i Robert

– wieczorny turniej sobotni: Lech i Tomek

– turniej niedzielny: Joanna i Ania
– turniej niedzielny debiutantów: Ilona i Teresa

Gdy się żegnaliśmy, większość z Was pytała już o kolejną edycję. W takim razie na życzenie już ją przygotowujemy! Więcej informacji za kilka dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *