Święto brydża

Święto Brydża na Polsat Plus Arenie Gdańsk

Wydarzenie dla wszystkich, którzy rozegrali już setki partii brydża, zagrali choć jeden raz lub… chcieliby spróbować po raz pierwszy!


Polsat Plus Arena Gdańsk,
ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1.Dojazd komunikacją miejską:
Tramwaje: 7, 10
Autobusy: 158, 258, 658

Parking płatny:
P1

Wejście odbywa się schodami, które zlokalizowane są vis a vis gokartów.

Poczuj emocje brydżowej rozgrywki
Przez cały dzień odbywać się będą turnieje brydżowe dla początkujących i zaawansowanych oraz towarzyskie gry stolikowe.
Spotkaj świetnych ludzi
To doskonała okazja, by poznać ludzi o tej samej pasji, którzy grają lub wkrótce rozpoczną grać w brydża. To idealna okazja do nawiązania wielu wartościowych znajomości.
Naucz się gry w brydża
Specjalnie dla osób, które w brydża nigdy nie grały odbędzie się przyspieszony kurs wprowadzający zasady gry.
Poznaj korzyści gry w brydża
W trakcie Święta Brydża odbędzie się wykład, podczas którego przedstawimy korzyści płynące z gry w brydża. Dowiesz się jak wiele możesz zyskać przy okazji dobrej zabawy.

W niedzielę 22 października w Gdańsku rozpoczniemy prawdziwe brydżowe święto. Nie może Cię zabraknąć! 😃

Zapisz się na wydarzenie

Dzięki współpracy z Gdańską Agencją Rozwoju Gospodarczego InvestGDA i Polsat Plus Areną Gdańsk, brydż pojawi się w miejscu wyjątkowym. Polsat Plus Arena Club, znajdujący się w jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce, będzie naszym brydżowym domem przez całą niedzielę 22 października.

Harmonogram

10:00 Rozpoczęcie
10:00 – 11:00 I Turniej krótki I Turniej długi Nauka zasad brydża Towarzyskie gry stolikowe
11:00 – 12:00
12:00 – 13:00 II Turniej krótki
13:00 – 14:00
14:00 – 15:00 Wykład
15:00 – 16:00 III Turniej krótki II Turniej długi
16:00 – 17:00
17:00 – 18:00
18:00 Zakończenie

Wszystkie turnieje odbywać się będą w kategorii początkujących i zaawansowanych. Można grać w dowolnej liczbie turniejów.

Brydż to niesamowicie emocjonująca gra towarzyska, która zrzesza wiele wyjątkowych osób. Przyjdź i poznaj ludzi o podobnej pasji – dołącz do naszej brydżowej społeczności.
Czekamy na Ciebie!

Dołącz

Dla kogo?

Dla Ciebie!

Nie przejmuj się brakiem partnera, wiekiem, czy Twoim poziomem brydżowym.

To miejsce dla wszystkich – jeśli masz partnera, zagrasz z przeciwnikami o zbliżonym poziomie zaawansowanie, jeśli partnera Ci brakuje, znajdziemy odpowiedniego.

Najmłodsi uczestnicy mają po kilka lat, najstarsi… koło dziewięćdziesiątki 🙂

Nie akceptujemy jedynie braku kultury osobistej 🙂

Wydarzenie poprowadzą:

Marcin Osmański

Marcin Osmański – były reprezentant Polski w brydżu sportowym, doświadczony, skuteczny i wyjątkowo serdeczny trener, który znany jest ze swojej anielskiej cierpliwości i daru przekazywania wiedzy.

Zagwarantuje on świetną atmosferę, tak by każdy czuł się podczas Święta Brydża swobodnie i komfortowo, a także o to, by wynieść z wydarzenia tak dużo pozytywnych emocji, jak to tylko możliwe.

Dołącz do naszej brydżowej rodziny, by w świetnej atmosferze pod okiem cierpliwego i merytorycznego prowadzącego poznać grę, która rozpala miliony ludzi na całym świecie i zmieni Twoje postrzeganie tego w jak wartościowy sposób można spędzać wolny czas.


Przemek Kurzak

Mistrz krajowy w brydżu sportowym, licencjonowany trener II klasy, odznaczony brązową odznaką Polskiego Związku Brydża Sportowego za rozpowszechnianie i popularyzacje brydża i do tego wszystkiego… fajny gość!

Zatroszcz się o kondycję swojego umysłu i ochroń go przed fatalnymi skutkami starzenia mózgu, które dotykają już nawet osoby po 30 roku życia. Badania wykazują, że gra w brydża zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby demencji aż o ponad 80%. A to wszystko przy okazji dobrej zabawy!

Dołącz

Kto opowie co Cię tu czeka lepiej niż sami uczestnicy naszych zajęć?
Poznaj opinie kilku z nich.

★★★★★
“Mówią, że już za młodu trzeba wyrobić sobie hobby na starość. Brydż, gra wymagająca myślenia, interakcji z partnerem/ką. Uczę się u Marcina już pół roku, każda lekcja zgłębia tajniki licytacji, rozgrywki. Marcin jak prawdziwy mistrz i mentor spokojnie i klarownie tłumaczy zawiłości języka licytacji. Zawsze ma czas i nie ma głupich pytań:)

Atmosfera na zajęciach fantastyczna, mimo że to online. Marcin zaraża pasją, budując cudowną rodzinę brydżową ze wszystkich zakątków. Nieważne ile masz lat, skąd jesteś w Szkole Król Kier nauczysz się grać w brydża i poznasz fantastycznych ludzi! A wyjazdowe weekendy brydżowe organizowane przez Marcina są jak wakacje z najlepszymi przyjaciółmi.

Zatem jeśli jeszcze zastanawiasz się czy warto nauczyć się grać w brydża to mówie warto a Marcin nauczy Cię tego najlepiej♠️♥️♦️♣️”

Joanna Termińska
Prawnik
★★★★★
“Świetna szkoła. Wspaniały prowadzący, cierpliwy, przyjazny, doskonale prowadzi zajęcia, stopniowo wprowadza wiedzę tak, aby łatwo ją przyswoić. Grupa super, łatwo się integruje, bardzo przyjazna i pomocna. A brydż to wspaniała gra dla każdego, w każdym wieku. Super rozrywka, no i podnosi samoocenę 🙂 Chcę zostać tu na zawsze.”
Barbara
Tarocistka
★★★★★
“Cieszę się, że trafiłam do Marcina. Lekcje prowadzi fantastycznie, z dużą pasją i radością, która udziela się i naszej grupie. Jest bardzo cierpliwy i rzetelny – cenię sobie powtórki materiału, które Marcin proponuje i przeprowadza poza godzinami kursu. Z takim nauczycielem brydż przestaje być trudną grą, a zaczyna być pasjonujący. Wielkie dziękuję za naukę!”
Katarzyna Raduszyńska
Aktorka i reżyserka
★★★★★
“W listopadzie 2021 rozpocząłem kurs brydża w szkole Król Kier u Marcina.
To się okazał strzał w 10-tkę. W latach 70-tych zetknąłem się po raz pierwszy z tą grą, ale bez powodzenia. Obecnie dzięki profesjonalizmowi i dużej cierpliwości Nauczyciela brydż stał się moją pasją. Dzięki Szkole poznałem wiele wspaniałych ludzi, z którymi gram pod Dyrekcją Właściwego Człowieka, na Właściwym Miejscu. Dziękuję”
Andrzej
Emeryt
★★★★★
“Chciałam poznać reguły brydża i zapisałam się na 5 lekcji. Po nich na kolejne 5… i tak od pół roku kontynuuję naukę i nie mam zamiaru przestać. Marcin jest świetnym nauczycielem, ze stoickim spokojem i nie mniejszą cierpliwością tłumaczy – niekiedy zawiłe – zasady gry. Nauka online i możliwość poznania ludzi w przeróżnym wieku to dodatkowe atuty. Co tydzień z niecierpliwością czekam na kolejne spotkania. Polecam szkołę brydża”
Magdalena
Urzędnik
★★★★★
“Dzięki Marcinowi marzenie z młodości o grze w brydża staje się rzeczywistością. W przemiłej atmosferze dzięki cierpliwości prowadzącego, odkrywamy kolejne tajniki wiedzy brydżowej i – o dziwo – gramy i licytujemy. Polecam naukę w szkole Król Kier każdemu, kto chce mieć pewność, że uczy się od osoby kompetentnej i o dużych umiejętnościach interpersonalnych.”
Basia
Prawnik

Kliknij, by dołączyć

Termin 22 października od godziny 10:00
Cena 20zł120zł

za cały dzień

Forma Na żywo w Gdańsku. Polsat Plus Arena Gdańsk,
ul. Obrońców Lechii Gdańsk.

Jakie są wymagania?

  • Znajomość (pograsz) lub brak znajomości (nauczysz się) zasad brydża
  • Brydżowy partner (pograsz) lub jego brak (znajdziemy i pograsz)
  • Dobry humor

Dla kogo jest to wydarzenie?

  • Dla każdego, kto lubi gry karciane.
  • Najmłodszy dotychczasowy uczestnik naszych wydarzeń brydżowych miał 7lat, a najstarszy 92. Można śmiało bić rekordy 🙂
  • Ograniczeń brak

Cena całego wydarzenia: 120 20

Kupuję bilet


Więcej informacji mailowo kontakt@krolkier.pl lub pod numerem telefonu 609 140 150.

Formularz zgłoszeniowy. Zapytaj lub dołącz do nas już dziś!

kontakt@krolkier.pl

609 140 150

[wpforms id=”8002″ title=”false” description=”false”]

OK, chcę pograć w brydża