Rejestracja do turnieju BBO

Aby zarejestrować się do naszego turnieju, będziemy musieli zrobić dwa kroki:

1. Utwórz darmowe konto na BBO (instrukcja jak to zrobić pod tym linkiem), a następnie prześlij mi swoją nazwę użytkownika mailem lub SMS. Jeśli już znam Twoją nazwę użytkownika, ten krok możesz pominąć.

2. Zarejestruj się do odpowiedniego turnieju:
– Przejdź do strony www.bridgebase.com

– Kliknij “Play bridge now”

– W tym kroku należy podać dane do logowania, czyli te dane które podawaliśmy podczas rejestracji konta BBO: wcześniej utworzoną nazwę użytkownika (1) oraz hasło (2)

– Po wypełnieniu pozycji, możemy się zalogować klikając “Zaloguj”

– Po zalogowaniu zostaniemy automatycznie przeniesieni w odpowiednie miejsce:

– Następnie będziemy musieli dostać się do części turniejowej BBO i aby to zrobić w pierwszym kroku należy kliknąć “Competitive”

– Krok kolejny: klikamy “Wszystkie turnieje”

– Jesteśmy w strefie turniejowej BBO. Możemy zobaczyć listę wszystkich turniejów organizowanych przez wszelakie organizacje i sędziów. By móc odszukać ten nasz, należy użyć wyszukiwarki turniejów

– W wyszukiwarce turniejów (1) wpisujemy “Lolcia” – to nazwa użytkownika, poprzez którą organizowane są nasze turnieje. Już na 2h przed rozpoczęciem turnieju powinno udać nam się go odnaleźć. Kliknij w pozycję z naszym turniejem (2)

– To miejsce, w którym musimy wysłać zaproszenie do turnieju naszemu Partnerowi.

– Wpisujemy nazwę użytkownika naszego Partnera (1) (musi być zalogowany, a jego nazwę użytkownika muszę koniecznie znać!) i klikamy “Zaproszenie”(2)

– Wyświetli nam się komunikat mówiący o tym, że oczekujemy na odpowiedź naszego Partnera na zaproszenie

– Naszemu zalogowanemu Partnerowi wyświetli się okienko z zaproszeniem. Powinien kliknąć “Tak”

– To już koniec rejestracji do turnieju- gratulacje. Następnie oczekujemy na rozpoczęcie turnieju, które o wyznaczonej godzinie przeniesie nas do wybranego stolika z grą. Pamiętaj, by o wyznaczonej godzinie być razem z Partnerem zalogowanym do BBO!

Udanej gry. Powodzenia!
W razie problemów, zadzwoń do mnie! Chętnie pomogę
609140150