Rejestracja BBO

By móc rozegrać rozdania na platformie BBO nie musimy instalować żadnego dodatkowego oprogramowania, konieczne będzie jedynie posiadanie darmowego konta tej platformy. Wszyskich chcących uczestniczyć w zajęciach bardzo proszę o wysłanie mi nazwy użytkownika (loginu) najpóźniej w trakcie części teoretycznej. Potrzebne będą one do odpowiedniego przygotowania stolików do gry.

Instrukcja założenia konta BBO:

1. Przejdź do strony Bridge Base Online klikając link bridgebase.com
2. Kliknij “Play bridge now”

3. Zaakceptuj warunki BBO klikając “I ACCEPT”.

4. Kliknij “Dołącz do nas! (Za darmo)”

5. Przyszła pora na założenie konta.

Obowiązkowo wypełnić trzeba pierwsze trzy pozycje:
– (1) nazwa użytkownika. Ograniczenia to: maksymalna długość nazwy 10 znaków i nie może się ona powtarzać z żadną utworzoną wcześniej przez innego użytkownika BBO. Wpisując nazwę dostaniemy od razu podpowiedź, czy taka nazwa została już użyta – gdy widzimy po prawej stronie napis “Available”, oznacza to że nazwa jest dostępna, gdy widzimy “Unavailable” niestety ktoś już tej nazwy używa i musimy wymyślić inną
– (2) hasło: maksymalna długość to 10 znaków
– (3) powtórka hasła. Wpisujemy dokładnie to samo hasło, które wpisaliśmy piętro wyżej
Pozostałe pola możemy zostawić niewypełnione, ale warto podać też (4) imię i nazwisko, żebyśmy wiedzieli z kim mamy do czynienia:)
Następnie trzeba zgodzić się na warunki korzystania zaznaczając (5) kwadracik oraz kliknąć (6) “Zarejestruj się”
6. Zostaniemy wtedy przeniesieni już do platformy BBO, w której wspólnie zagramy w brydża:)

Po utworzeniu konta, wyślij mi, proszę, swoją nazwę użytkownika poprzez poniższy formularz, SMS-em lub mailem. Będzie mi to bardzo potrzebne do zrobienia dla Ciebie rezerwacji!

[wpforms id=”692″ title=”false” description=”false”]