Oferta pracy – trener brydża

Szkoła Brydża Król Kier w Gdańsku

Czy chciałbyś połączyć luźną pracę w fajnym zespole z możliwością poznania świetnej pasji, jaką jest brydż? Szukamy osoby, która chciałaby rozwijać się jako trener brydża w naszej szkole.

O nas

Prowadzimy szkołę brydża Król Kier, w której uczymy ludzi gry w brydża od zupełnych podstaw oraz pomagamy rozwijać swoje umiejętności brydżystom na wyższych poziomach zaawansowania. Nasze zajęcia charakteryzują się luźną, wręcz przyjacielską atmosferą. Uczestnicy naszych kursów nawiązują koleżeńskie relacje z prowadzącymi zajęcia. Staramy się, aby każdy czuł się u nas swobodnie i komfortowo.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która chciałaby nauczyć się prowadzenia zajęć z brydża i dołączyć do naszego zespołu jako trener. Nawet jeśli nie znasz jeszcze brydża, to nic straconego – wszystkiego Cię nauczymy i za to zapłacimy! 🙂

Na początku oferujemy:

  • Dwa tygodnie intensywnej nauki brydża: 2 godziny dziennie, 3 dni w tygodniu.
  • Wsparcie w nauce jak prowadzić zajęcia.
  • Wynagrodzenie za okres szkoleniowy.

Następnie przez dwa miesiące będziesz pełnić rolę pomocnika na zajęciach, kontynuując swoją naukę gry i metodyki prowadzenia zajęć. Po tym okresie będziesz mógł/mogła prowadzić własne zajęcia.

Wymagania

  • Chęć nauki gry w brydża i pasja do nauczania innych.
  • Otwartość na nowe doświadczenia i umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra komunikacja interpersonalna.

Oferujemy

  • Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwijania nowych umiejętności i zdobycia doświadczenia.
  • Elastyczne godziny pracy – na początku około 6-8 godzin tygodniowo.
  • Szansę na poznanie wspaniałej pasji, jaką jest brydż.
  • Wynagrodzenie za okres szkoleniowy oraz późniejszą pracę.

Dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest głównie do młodych osób, w tym studentów, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego i zdobyć nowe umiejętności. Oczywiście osoby starsze również są bardzo mile widziane. Nie musisz znać brydża – wystarczy, że masz chęci i zaangażowanie, a my Cię wszystkiego nauczymy!

Jak aplikować?

Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij wypełnij poniższy formularz wraz CV lub wyślij nam swoje CV na adres: kontakt@krolkier.pl z tytułem “Aplikacja na Trenera Brydża”.

    Czekamy na Twoje zgłoszenie!