• Strona główna
 • Kurs brydża od podstaw
 • <span id="tkb0c">♣</span> <span id="tkb0d">♦</span> <span id="tkb0h">♥</span> <span id="tkb0s">♠</span> Kurs brydża od podstaw od 8 września <span id="tkb0c">♣</span> <span id="tkb0d">♦</span> <span id="tkb0h">♥</span> <span id="tkb0s">♠</span>
Avatar użytkownika
Bez kategorii

Kurs brydża od podstaw od 8 września

5 tygodni
Wszystkie poziomy
34 lekcji
0 test
114 kursantów

Już w czwartek 8 września 2022 o godzinie 18:30 wystartujemy z kolejnym kursem brydża od podstaw, który w całości przeprowadzony będzie online. To świetna okazja, by w komfortowych warunkach domowego zacisza poznać rewelacyjną pasję i nowych znajomych!

Brydż to niesamowicie emocjonująca gra towarzyska, która zrzesza wiele wyjątkowych osób. Nasi kursanci stają się nie tylko brydżowymi partnerami, czy przeciwnikami, ale przede wszystkim przyjaciółmi. Dołącz do naszej brydżowej społeczności.
Czekamy na Ciebie!
Zatroszcz się o kondycję swojego umysłu i ochroń go przed fatalnymi skutkami starzenia mózgu, które dotykają już nawet osoby po 30. A to wszystko przy okazji dobrej zabawy!
Ależ tu jest swobodnie! Graj tak, jak lubisz najbardziej – w dresie, szlafroku, z kieliszkiem wina, czy ciepłą herbatą, w łóżku, kuchni lub łazience, w domu lub na wczasach. Ograniczeń nie ma, jest tak jak postanowisz Ty.
Wszystko zostało przygotowane tak, żeby nauka była w 100% skuteczna i przyjemna. Profesjonalne programy internetowe do nauki brydża i komunikacji oraz doświadczony trener sprawiają, że jest łatwo, wygodnie i ekscytująco. Tak jak powinno być.
Termin Czwartki od 18:30 do 20:30. 5 lekcji: 8 września, 15 września, 22 września, 29 września, 6 października
(Któryś z terminów Tobie nie odpowiada? Nic straconego! Otrzymasz materiały, a przed kolejną lekcją spotkasz się z trenerem, by omówić wątpliwości)
Cena 350
 
275zł za cały kurs
Forma Online. Proste i intuicyjne programy bez instalacji – Google Meet i Bridge Base Online. Szczegółowa instrukcja przesyłana jest mailowo. Godzinę przed pierwszymi zajęciami wspólnie rozwiązujemy ewentualne wątpliwości techniczne.
Marcin Osmański

Zajęcia poprowadzi Marcin Osmański – były reprezentant Polski w brydżu sportowym, doświadczony, skuteczny i wyjątkowo serdeczny trener, który znany jest ze swojej anielskiej cierpliwości i daru przekazywania wiedzy.

Zagwarantuje on świetną atmosferę, tak by każdy czuł się podczas kursu swobodnie i komfortowo, a także o to, by wynieść z zajęć tak dużo praktycznej wiedzy i brydżowych umiejętności, jak to tylko możliwe.

Dołącz do naszej brydżowej rodziny, by w świetnej atmosferze pod okiem cierpliwego i merytorycznego prowadzącego poznać grę, która rozpala miliony ludzi na całym świecie i zmieni Twoje postrzeganie tego w jak wartościowy sposób można spędzać wolny czas.

Opinie uczestników

Hanna

“Niewiele znam osób, które posiadają taką umiejętność przekazywania wiedzy jak Marcin. Bo posiadać wiedzę to jedno (Marcin ją ma) a umieć przekazać innym to drugie. W tym Marcin jest mistrzem. Posiada ogromną cierpliwość i wyrozumiałość. Polecam warsztaty wszystkim – początkującym i zaawansowanym.”

Kasia

“Wspaniale jest ruszyć głową mając takiego Nauczyciela, jakim jest Marcin: człowiek z pasją, talentem pedagogicznym i niezwykłą cierpliwością 🙂 Wspaniale jest rozumieć i umieć coraz więcej – nawet jak się zaczynało od zera. Uczę się od 2 miesięcy i nie zamierzam przestać 🙂 Z całą pewnością mogę powiedzieć, że nauka gry w brydża to moja ulubiona intelektualna rozrywka”

Basia

“Dzięki Marcinowi marzenie z młodości o grze w brydża staje się rzeczywistością. W przemiłej atmosferze dzięki cierpliwości prowadzącego, odkrywamy kolejne tajniki wiedzy brydżowej i – o dziwo – gramy i licytujemy. Polecam naukę w szkole Król Kier każdemu, kto chce mieć pewność, że uczy się od osoby kompetentnej i o dużych umiejętnościach interpersonalnych.”

Karolina

“Polecam, polecam, polecam. Jeśli chcesz zacząć zupełnie od nowa. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś nowego. Jeśli chcesz się doskonalić w swoich umiejętnościach. Niezwykłe są zdolności Marcina, który ze spokojem, cierpliwością i humorem przekazuje wiedzę i zachęca do grania w brydża. To jest prawdziwa frajda 🙂”

Andrzej

“Co tu dużo mówić – jeżeli ktoś chce zacząć przygodę z brydżem albo doskonalić swoje umiejętności w tej grze to zachęcam, żeby to zrobić właśnie tutaj.”

Bogusia

“Na zajęciach Marcin w bardzo jasny i przyjazny sposób odsłania przed nami kolejne tajniki brydża. Podoba mi się jego metodologia nauczania. Podziwiam jego cierpliwość w stosunku do nas kursantów zadających często te same pytania. U Marcina na pewno nauczysz się grać w brydża. Gorąco polecam.”

Ania

“Bardzo polecam zajęcia brydżowe w szkole Król Kier. Marcin profesjonalnie i przystępnie prowadzi zajęcia na których jest super przyjemna atmosfera. Dla tych co się wahają naprawdę warto spróbować swych sił w brydżu”

Czego się nauczysz

 • Zasad gry w brydża
 • Pojęć brydżowych
 • W jaki sposób wykonywać manewry rozgrywkowe
 • Dobrych nawyków, które pozwolą Ci się rozwijać
 • Jak grać, żeby wygrywać
 • Jak dogadywać się z Partnerem
 • Jak planować i myśleć perspektywicznie
 • Że cierpliwość popłaca
 • Jak być tu i teraz!

Jakie są wymagania

 • –  Brak znajomości zasad brydża
 • –  Komputer lub tablet z dostępem do internetu
 • –  Umiarkowana umiejętność liczenia do 13
 • –  Chęć poznania rewelacyjnej pasji i świetnych ludzi

Dla kogo jest ten kurs

 • –  Dla każdego, kto chce poznać cudowną pasję i interesujących ludzi
 • –  Ograniczeń brak

Cena całego kursu: 350 275

Twoja nowa pasja zaczyna się właśnie tu!

Kurs składa się z 5 zajęć, podczas których nauczymy się nie tylko zasad gry w brydża, ale także dobrych nawyków i skutecznych strategii, które już na starcie naszej brydżowej kariery dadzą nam przewagę nad przeciwnikami.

Całość zostanie przeprowadzona na specjalnie przystosowanej do tego platformie internetowej. O szczegółach poinformujemy kontaktując się osobiście.

Pierwsze zajęcia: 8 września 2022 r. o godzinie 18:30. Cykl obejmuje 5 spotkań po 2h. Spotykać będziemy się co czwartek: 8.09, 15.09, 22.09, 29.09, 06.10. Cena całego kursu: 350 275

Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które nigdy w brydża nie grały lub grały dawno i chcą przypomnieć sobie zasady gry. Gracze znający zasady brydża znajdą wiele dobrego w grupach na wyższych poziomach zaawansowania, do których serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji mailowo kontakt@krolkier.pl lub pod numerem telefonu 609 140 150. Promocja! Przy zapisie dwóch osób 100 zł zniżki!

Formularz zgłoszeniowy. Zapytaj lub dołącz do nas już dziś!

kontakt@krolkier.pl

609 140 150

[wpforms id=”185″ title=”false” description=”false”]
Kliknij, by dołączyć!

Opinie uczestników


5,0
Rated 5,0 out of 5
5,0 na 5 (20 opinie)
Rewelacja100%
Bardzo dobrze0%
OK0%
Kiepsko0%
Fatalnie0%

Polecam!

Rated 5 out of 5
5 grudnia 2021

Polecam, polecam, polecam. Jeśli chcesz zacząć zupełnie od nowa. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś nowego. Jeśli chcesz się doskonalić w swoich umiejętnościach. Niezwykłe są zdolności Marcina, który ze spokojem, cierpliwością i humorem przekazuje wiedzę i zachęca do grania w brydża. To jest prawdziwa frajda 🙂

Karolina

Szczerze polecam

Rated 5 out of 5
18 sierpnia 2021

Co tu dużo mówić – jeżeli ktoś chce zacząć przygodę z brydżem albo doskonalić swoje umiejętności w tej grze to zachęcam, żeby to zrobić właśnie tutaj.

Andrzej

A Marcin mówił.....

Rated 5 out of 5
2 czerwca 2021

Po latach przerwy w grze wróciłam do brydża zapisując się na zajęcia u Marcina. Mam poczucie, że od gry przy rodzinnym stoliku w czasach szkolnych do udziału w turniejach amatorskich dzielą mnie lata świetlne rozwoju umiejętności gry, a co za tym idzie brydż stał się moją prawdziwą pasją. Poniedziałki i piątki mam dla niego zarezerwowane. Marcin uczy cierpliwie i skutecznie. Kiedy popełnię błąd moja partnerka brydżowa zwykle mówi: “A Marcin mówił na zajęciach…". 🙂

Agnieszka

Jak ja to lubię...

Rated 5 out of 5
24 listopada 2020

Wspaniale jest ruszyć głową mając takiego Nauczyciela, jakim jest Marcin: człowiek z pasją, talentem pedagogicznym i niezwykłą cierpliwością 🙂 Wspaniale jest rozumieć i umieć coraz więcej – nawet jak się zaczynało od zera. Uczę się od 2 miesięcy i nie zamierzam przestać 🙂 Z całą pewnością mogę powiedzieć, że nauka gry w brydża to moja ulubiona intelektualna rozrywka

Katarzyna

Brydż dla każdego

Rated 5 out of 5
22 listopada 2020

Dzięki Marcinowi marzenie z młodości o grze w brydża staje się rzeczywistością. W przemiłej atmosferze dzięki cierpliwości prowadzącego, odkrywamy kolejne tajniki wiedzy brydżowej i – o dziwo – gramy i licytujemy. Polecam naukę w szkole Król Kier każdemu, kto chce mieć pewność, że uczy się od osoby kompetentnej i o dużych umiejętnościach interpersonalnych.

Barbara

Jak się uczyć to u najlepszych

Rated 5 out of 5
9 października 2020

Niewiele znam osób, które posiadają taką umiejętność przekazywania wiedzy jak Marcin. Bo posiadać wiedzę to jedno (Marcin ją ma) a umieć przekazać innym to drugie. W tym Marcin jest mistrzem. Posiada ogromną cierpliwość i wyrozumiałość. Polecam warsztaty wszystkim – początkującym i zaawansowanym.

Hanna Domańska

Polubisz brydża

Rated 5 out of 5
9 października 2020

Na zajęciach Marcin w bardzo jasny i przyjazny sposób odsłania przed nami kolejne tajniki brydża. Podoba mi się jego metodologia nauczania. Podziwiam jego cierpliwość w stosunku do nas kursantów zadających często te same pytania. U Marcina na pewno nauczysz się grać w brydża. Gorąco polecam. Bogusia

Bogusława Mikucka-Wituszyńska

Super zajęcia

Rated 5 out of 5
8 października 2020

Bardzo polecam zajęcia brydżowe w szkole Król Kier. Marcin profesjonalnie i przystępnie prowadzi zajęcia na których jest super przyjemna atmosfera. Dla tych co się wahają naprawdę warto spróbować swych sił w brydżu😉

Anna
Avatar użytkownika

Marcin OsmańskiNazywam się Marcin Osmański i od blisko 20 lat z sukcesami gram w brydża. Od 6 lat skutecznie pomagam kolejnym osobom odkrywać prawdziwie bezcenną pasję, jaką staje się dla nich gra w brydża.

Jestem znany z umiejętności wyjątkowo cierpliwego i dokładnego wyjaśniania zagadnień, rozkładania ich na czynniki pierwsze, tak by temat w pełni zrozumieć, a nie tylko zapamiętać.
Moją misją jest "dawanie wędki, a nie ryby". Dzięki temu gra w brydża staje się przede wszystkim świetną towarzyską rozrywką, a także przyjemnym treningiem logicznego myślenia, pamięci, koncentracji, dodaje pewności siebie i radości - jest brydżem "w pełni".

Lubię pracować w dobrej, luźnej atmosferze i dlatego prowadzę warsztaty tak, by każdy uczestnik czuł się na nich komfortowo i z uśmiechem na twarzy spędzał ten czas.

Jestem reprezentantem Polski w brydżu sportowym, zagrałem z orzełkiem na piersi na mistrzostwach Europy we Wrocławiu, Stambule, w prestiżowych turniejach w Paryżu i San Francisco. Wielokrotnie zwyciężałem i zdobywałem medale w rozgrywkach mistrzowskich w kategoriach juniorskich i open.

Podczas kilkuletniej kariery trenerskiej brydżowe zajęcia prowadziłem na uczelniach wyższych, w szkołach podstawowych i średnich, ale przede wszystkich w tworzonych przeze mnie kameralnych grupach. Co cieszy mnie najbardziej zdobywam coraz liczniejsze grono zawodników, którzy zostali ze mną w tych grupach na lata.

Mieszkam w Gdańsku z moją żoną Natalką i szalonym kundelkiem Kłaczkiem. Uwielbiam kuchnię polską, włoską i japońską, podróże i sport. Z wykształcenia jestem programistą.

 

Main Content