Kurs brydża od podstaw od 21 listopada 2022


Twoja nowa pasja zaczyna się właśnie tu!

Mamy świetną wiadomość! Już w poniedziałek 21 listopada o godzinie 19:00 rozpoczynamy kolejny kurs brydża od podstaw, który w całości przeprowadzony będzie online!

Zajęcia poprowadzi Marcin Osmański – były reprezentant Polski w brydżu sportowym, doświadczony, skuteczny i wyjątkowo serdeczny trener, który znany jest ze swojej anielskiej cierpliwości i daru przekazywania wiedzy. Zagwarantuje on świetną atmosferę, tak by każdy czuł się podczas kursu swobodnie i komfortowo, a także o to, by wynieść z zajęć tak dużo praktycznej wiedzy i brydżowych umiejętności, jak to tylko możliwe.

Dołącz do naszej brydżowej rodziny, by w świetnej atmosferze pod okiem cierpliwego i merytorycznego prowadzącego poznać grę, która rozpala miliony ludzi na całym świecie i zmień swoje postrzeganie tego w jak wartościowy sposób można spędzać wolny czas.

Kurs składa się z 5 zajęć, podczas których nauczymy się nie tylko zasad gry w brydża, ale także dobrych nawyków i skutecznych strategii, które już na starcie naszej brydżowej kariery dadzą nam przewagę.